Lang Yarns Amira 933.0035
OverzichtAmira is een breigaren met een groot volume en een ongelooflijke lichtheid. Deze eigenschappen maken het een geweldig garen voor alle seizoenen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 93% katoen 7% polyamide |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 100 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5.5-6 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5.5-6 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 17 steken x 26 naalden |
| Toepassing | Breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Lang Yarns |
