-30%
Lang Yarns Omega 011
OverzichtSuperlicht microfiber gemengd garen - voor knuffelzachte breisels - vooral geschikt voor baby's en peuters.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 50% acryl - 50% polyamide |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 130 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5-4.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5-4.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 22 steken x 32 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Lang Yarns |
