Rico Fashion Fine Fur Super Chunky 005 grijs
Artikelnummer: 383237.005 OverzichtHet bouclégarn Fashion Fine Fur met zijn fijn bewerkte pluizige draad is bij uitstek geschikt voor gezellige warme gebreide stukken in een trendy bouclé-look. Brei comfortabele warme wintermodellen van dit garen van Rico Design.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 42% alpaca - 36% polyamide - 22% mohair |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 45 m |
| Aanbevolen haaknaald | 10 mm |
| Aanbevolen breinaald | 10 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 9 steken x 11 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Rico Design |
| Soort | Bouclé |
