Rico basic Super Big Aran 002 oud roze
Artikelnummer: 383076.002 OverzichtRico Basic Super Big Aran is een acryl/wolmix in een bol van 400 gram met een hoog rendement. Dit machine wasbare, robuuste snelbreigaren is geschikt voor alle brei- en haakprojecten. Meestal is één bol voldoende voor een breiwerk, zoals een trui of poncho.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 80% acryl - 20% wol |
| Gewicht | 400 gram |
| Lengte | 880 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 steken x 25 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Rico Design |
