Rico Creative C Bubble 004 roze
Artikelnummer: 383208.004 OverzichtHet populaire sponsgaren van Rico Design voor het maken van badsponzen, bad accessoires en schuursponsjes.
Handig en leuk voor in bad en voor de afwas!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% polyester |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 90 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2-4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2-4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 24 steken x 40 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Rico Design |
| Soort | Harig |
