Katia Tencel-Cotton 3 - Ecru
OverzichtZachte combinatie van katoen in voorjaarskleuren. Tencel-cotton bevat Lyocel, een biologische afbreekbare vezel en gemaakt op een duurzame ecologische manier. Een uitstekend garen voor tops met schouderbandjes en gebreide vesten voor volwassenen en kinderen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 67% lyocell - 33% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 120 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 22 steken x 29 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Katia |
