Katia Panama 37 - Licht grijs
Overzicht100% katoen met een grote verscheidenheid in vrolijke kleuren en met een matte afwerking. Panama is buitengewoon voor het vervaardigen van comfortabele kruippakjes, babyvestjes en lente-truien. Dit garen wordt sterk aanbevolen voor amigurumis en haakwerk.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 180 m |
| Aanbevolen haaknaald | 2.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 29 steken x 35 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Katia |
