-31%
Austermann Star Cotton 07
Overzicht| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 97% Katoen - 2% Polyester - 1% Polyamide |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 160 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-4.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-4.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 21 Steken x 31 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Austermann |
