-20%
Austermann Secret Shine 02
OverzichtZomers fantasiegaren met subtiele glitters
en verfijnde mesh-structuur
in 10 elegante kleuren
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 82% Katoen - 13% Polyamide - 5% Metalized fiber |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 115 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 18 Steken x 26 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Austermann |
