-20%
Austermann Piuma 04
Overzicht| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 115 m |
| Aanbevolen haaknaald | 6 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5.5-6 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 15 Steken x 21 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Austermann |
