-50%
Austermann Chiq & Warm 09
Overzicht| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 75% acryl - 15% wol - 10% alpaca |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 210 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4.5-5.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4.5-5.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 14 Steken x 20 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Austermann |
