-31%
Austermann Big Flame 02
Overzicht| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 54% Wol - 46% Viscose |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 60 m |
| Aanbevolen haaknaald | 8 mm |
| Aanbevolen breinaald | 7-8 mm |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Austermann |
» Verzending naar Nederland, België en Duitsland vanaf € 6,20
» Levertijd tussen 2 en 6 werkdagen.
» Aanmelding voor retourneren is mogelijk binnen 14 dagen.
|
|
[WEBWINKELKEURWIDGET]
Wij versturen regelmatig een nieuwsbrief, meld u aan en mis niets!
» Gratis brei- en/of haak patronen
» Bijzondere acties en kortingscodes
» Nieuwe projecten en garens
Heeft u vragen en/of opmerkingen?
U kunt ons altijd bereiken via e-mail of telefoon!
T: (+31)(0)6 28 92 87 43 of (+31)(0)6 27 89 19 07
M: info@crea-lana.com