-27%
Phildar Wavy Potiron
Overzicht| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 48% Polyamide - 30% Acryl - 22% Wol |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 90 m |
| Aanbevolen haaknaald | 5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 17 Steken x 22 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Phildar |
