Phildar Express Prusse
OverzichtOntdek de Phil Express: een grof garen met een lekker luchtige twist! Ideaal voor grote onderdelen en accessoires. Gemakkelijk en snel te breien, dit garen is perfect voor beginners.
Wist je dat ? Wol komt van schapen. Het heeft als voordeel dat het stevig, ademend is en een goede bescherming biedt tegen de kou.
Bol van 200 gram, ongeveer 60 meter.
7 bollen voor maat 42.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 80% acryl - 20% merino |
| Gewicht | 200 gram |
| Lengte | 60 m |
| Aanbevolen haaknaald | 12 mm |
| Aanbevolen breinaald | 12 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 7 Steken x 10 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Phildar |
