-46%
Phildar Charme Havane
OverzichtEen 50% mohairgaren, harig, zacht en licht voor verfijnde en vrouwelijke modellen. Zeer zijdeachtig, het geeft je een gevoel van ultieme zachtheid en warmte.
Wist je dat ? Mohair behoort tot de categorie "edel haar". Het komt van de angorageit. Het heeft het voordeel dat het zacht en licht is.
Bol van 50 gram, ongeveer 157 meter.
7 bollen voor maat 42.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 50% Mohair - 50 % Acryl |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 157 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5-4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5-4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 21 Steken x 27 Naalden |
| Toepassing | Breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Phildar |
