Katia Merino 100% 002 - Zwart
OverzichtMerino 100% is een satijnachtig garen in een grote hoeveelheid mooie kleuren. Geweldig garen voor kindertruien met figuren, lange gebreide vesten en jassen voor de herfst en de winter. Merino 100% is geweldig voor kussens met achten en eenvoudige dekens voor het huis.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% merino wol |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 102 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-4.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-4.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 23 steken x 30 naalden |
| Toepassing | Breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
