Scheepjes Cotton 8 502
OverzichtInformatie
Dit fijne garen, gemaakt van 100% katoen heeft een matte, natuurlijke uitstraling. Cotton 8 is zeer geschikt voor allerhande projecten: van amigurumi, baby- en kinderkleding tot granny squares. Ook is het ideaal voor een mooie deken!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 170 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3 mm |
| Aanbevolen breinaald | 2.5-3 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 28 Steken x 40 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Scheepjes |
