durable-chunky-2230-dark-brown
OverzichtDurable Chunky
Durable Chunky is een garen van 100% zachte scheerwol. Het is verkrijgbaar in 5 natuurlijke tinten. De Chunky is niet geverfd.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% scheerwol |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 70 m |
| Aanbevolen haaknaald | 9-15 mm |
| Aanbevolen breinaald | 9-15 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 10 Steken x 11 Naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Durable |
