durable-borduur-haakkatoen-1023
OverzichtDurable Borduur- Haakkatoen
Het Durable borduur- en haakkatoen is gemaakt van 100% glanskatoen. Er zijn 48 kleuren verkrijgbaar.
Het is geschikt voor heel fijn haakwerk zoals mini amigurumi's, fijn kantwerk of sierrandjes.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 20 gram |
| Lengte | 160 m |
| Aanbevolen haaknaald | 0.75-1.25 mm |
| Aanbevolen breinaald | 0.75-1.25 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 0 |
| Toepassing | Haken |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Durable |
