durable-macrame-2137-mint
OverzichtDurable Macramé
Durable Macramé is een stevig garen van 100% katoen. Het is zeer geschikt om te knopen maar je kunt er ook mee haken.
Het garen is verkrijgbaar in 21 kleuren.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 90 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4-5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4-5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | Draaddikte 2-3 mm |
| Toepassing | Macramé |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Durable |
