Scheepjes Stone Washed 811 Deep Amethyst
OverzichtInformatie
Scheepjes Stone Washed: het katoenen garen met de robuuste naam en zachte, wolachtige "feel" geeft alle haakprojecten een stoer en eigentijds uiterlijk. De samenstelling van het garen is 78% katoen en 22% Acryl en is verkrijgbaar in 36 modieuze tinten, van Moon Stone tot Smokey Quartz en van Yellow Jasper tot Canada Jade.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 78% katoen - 22% acryl |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 130 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3-3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 24 st x 32 nld is 10 x 10 cm met 3 mm naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Scheepjes |
| Soort | Gemeleerd |
