Rico Design Creative Cotton Dégradé Lucky 8 026 Citroen
Artikelnummer: 383307.026 OverzichtElke bol van het Creative Cotton Dégradé Lucky 8-katoenmixgaren bevat acht kleuren die, wanneer ze samen worden gebreid, resulteren in prachtige kleurovergangen. Zo ontstaan gebreide en gehaakte stukken met een heel bijzondere uitstraling.
- Verbruik: driehoekige doek = ca. 200 g
- Onderhoud: 30°C zachte was
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 50% katoen - 50% acryl |
| Gewicht | 20 gram |
| Lengte | 800 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 26 steken x 38 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Rico Design |
