Katia Cotton 100% - 75 - Aventurijn
OverzichtCotton 100% is een zacht en mat garen, beschikbaar in vele effen kleuren. Katoen garen voor het maken van vrolijke vesten voor het kind, frisse gebreide truien of hessen in ajour voor de lente en de zomer. Met Cotton 100% kunnen originele amigurumis gemaakt worden.
Kan in voororder besteld worden.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 120 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3-3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 23 steken x 30 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Katia |
