Katia Concept Shibuya 103 - Kauwgom roze-Grijs-Olieverf
Overzicht![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
50 g / 1 ¾ oz
100 m / 109 yd
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 50% Merino Fine - 25% Katoen - 15% Polyamide - 10% Mohair |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 100 m |
| Aanbevolen haaknaald | 8-9 mm |
| Aanbevolen breinaald | 6.5-7 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 12 steken x 18 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk | Katia |
