Phildar Phil Soie Merinos Camel
OverzichtPhil Soie Mérinos is een premium garen dat extra fijne merinowol en mohair zijde combineert. Licht, zacht en warm, het is ideaal voor elegante en verfijnde breisels.
Bol van 50 g – 200 m | Monster: 23 steken × 30 rijen | 6 bollen voor een maat 42
Onderhoudsadvies: Machinewasbaar maar alleen op wol/handwas koud programma (20°C aanbevolen), max centrifugeersnelheid 400 tpm Controleer met een gebreid monster of het programma van uw machine geschikt is voor delicate materialen. Anders voorzichtig met de hand wassen in koud water (max 20°C). Wassen met gelijke kleuren - Gebruik zeer weinig wasmiddel Wasdroger verboden, plat drogen in de lucht.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 200 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3-3.5 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3.5 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 23 steken Ă— 30 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Merk | Phildar |
| aantal bollen | 6 bollen voor een maat 42 |
