Lang Yarns Promise 0009
Artikelnummer: 1162.0009 OverzichtDit lichtgewicht garen is een PROMISE van pure vreugde voor uw volgende breiproject. Een delicate wolk van merinovezels wordt voorzichtig bij elkaar gehouden door een fijn nylon gaas, waardoor een garen ontstaat dat niet alleen ongelooflijk zacht is, maar ook heerlijk licht. Wij PROMIS dat elke steek troost en verrukking zal brengen!
Dit garen maakt gebruik van dezelfde basis als ons CLOUDCLOUD-garen, maar is verkrijgbaar in enkele kleuren, zodat je naar hartenlust garens, kleuren en patronen kunt mixen en matchen!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 100 gram |
| Lengte | 260 m |
| Aanbevolen haaknaald | 7 mm |
| Aanbevolen breinaald | 7 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 13 steken x 20 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Lang Yarns |
