Lang Yarns Aurora 002
OverzichtAls lontgaren gemaakt van 100% alpaca (Baby Alpaca) biedt AURORA warmte en zachtheid voor uw volgende project. Het kleurenpalet verandert harmonieus, waarbij de tonen soms zacht, soms abrupt samensmelten. Deze kleurenspellen doen denken aan hemelse verschijnselen - van zachte zonsopgangen tot levendige aurora's tot dramatische zonsondergangen. Gebreide en haakprojecten met AURORA worden etherische kunstwerken die de voorbijgaande pracht van de natuur vangen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% alpaca |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 160 m |
| Aanbevolen haaknaald | 4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 4 mm |
| Steekverhouding (10 x 10 cm) | 22 steken x 31 naalden |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Lang Yarns |
| aantal bollen | Trui maat 38/40 - 6 bollen |
