Rico Design Ricorumi Spin Spin dk yellow
Artikelnummer: 383338.002 OverzichtHet Ricorumi garen Spin Spin tovert prachtige kleurverlopen tevoorschijn. Het wordt geleverd in een praktische cakebal van 50 g en is ideaal voor het haken van de populaire Ricorumi-figuren.
- Samenstelling: 100% katoen
- Looplengte: 115 m, 50 g
- Naaldmaat: 3-4 mm
- Onderhoud: 30°C zachte was
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Samenstelling | 100% katoen |
| Gewicht | 50 gram |
| Lengte | 115 m |
| Aanbevolen haaknaald | 3-4 mm |
| Aanbevolen breinaald | 3-4 mm |
| Toepassing | Haken en breien |
| Seizoen | Beide seizoenen |
| Merk | Rico Design |
